[]

Wounds

Hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biri. Ne diyeceğimi bile bilmiyorum. Şaka gibi. Biri bana filmi anlatabilir mi? Ben ne izledim böyle ya? Gülsem komik değil. Bu insanlar dönüp bir bakmamış mı filme 'Biz ne yaptık böyle' diye acaba?
 
Dün izleyip ayni tepkiyi verdim. Filmde bir seyler olmaya basliyor sandigim sahnede pat diye bitti hicbir sey anlamadim. Ne hikayeyi dogru duzgun anlattilar ne gerilim oldu ne de baska bir sey. Filmden anladigim tek sey translation of wounds kitabin okuyan ya da hakkinda arastirma yapanlar deliriyo ki bunun da neden oldugunu dahi soylemediler, insan azcik altini doldurur hikayenin. Olay örüntüsü ve hikaye sifirdi gercekten sok icinde kaldim bitince.


  • Olric  (20.05.20 07:53:38) 
imdb puani zaten 4mus zaten, haketmissin


  • freedonia  (20.05.20 09:34:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.