Elektrikli diş fırçası kullanıyor musunuz?

Alayım diyorum bir tane, tavsiye eder misiniz? Alacaksam da hangi marka/model olsun?

kullanıyorum. oral-b'nin 120 sn de uyarı veren ve 30 sn de bir bunu yapan giriş seviyesi bir modeli var.
memnunuz.

  • ozdek  (19.05.20 23:25:33)
evet. model öneremem çok model var ama aralarında çok da fark yok. titreşim sayılarına dikkat edebilirsin. o da ne kadar etkiler bilmem. tr'de çok seçenek yok zaten. braun oralb alıp geçin.

  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (19.05.20 23:27:06)
gerek var mı gerçekten

  • yetkili birine benzeyen abi  (19.05.20 23:27:35)
Evet, oral-b'nin bir modelini kullaniyorum hatta seyahat icin AA pil ile calisan bir tane daha aldim. Kesinlikle cok daha iyi temizliyor, tavsiye olunur.

Turkiye'de durumu bilmiyorum ama normalde basliklari cok pahali, amazondan muadilleri cok ucuza alinabiliyor.
  • fortisvita  (19.05.20 23:59:45)
Hayatımın farklı dönemlerinde 2 kere denedim fakat kullanamıyorum.

Fındık kadar başı rahatsız ediyor. Alışmışım kayık gibi fırçalara.

Ağzımın içine matkap sokmuşum gibi hissediyorum.

Yapamıyorum.
  • ananiyimioguz  (20.05.20 00:01:55)
geçen hafta bimde 100 liraya indirmdeydi braun oral b diş fırçası. aldım ve çok memnun kaldım, bir tane de hediye alayım diye 7-8 bim gezdim sonraki gün bitmişti hepsi:(

alacaksan en ucuz braun oral b al geç, üzerine vereceğin her kuruş %0,1lik fark katar. o da değmez bence.

gerçekten normal fırça bunun temizlik hissine erişemiyor.
  • bugisme  (20.05.20 00:04:48)
pillilerden alma. şarjlı al. diş taşlarını çatır çatır sökebiliyor.

  • sutlu nescafe  (20.05.20 01:19:34)
Gerek var mı gerçekten diyen arkadaşın bir kere kullanmasını tavsiye ediyorum, daha önce ben diş fırçalamamışım diyeceğine eminim.

  • Golden Ratio  (20.05.20 03:27:39)
ilk defa kullandigimda resmen dislerim beyazlamisti. auahuha.
2 seye dikkat et temelde.
hareket bicimleri: iki tip var rotating, bir de oscillating. ikincisini al.
bir de cok bastirinca isikla falan uyari verme ozelligine olmasina dikkat et.

bunun haricinde ekstradan sarj omrunun uzunluguna bakabilirsin. ben philips sonicare kullaniyorum gayet iyi.
  • baldur2  (20.05.20 03:32:25)