MX ekran kartları oyun oynatıyor mu yoksa daha çok ofis işlemleri için mi?

Oynatırsa ne tür oyunları oynatır, teşekkürler.

www.youtube.com

Şuradaki oyunların çoğunu düşük low ayarlarda 30 FPS'de oynayabilirsiniz. Çok da kötü bir ekran kartı değil. Witcher 3'ü low ayarlarda 30 FPS'de oynayabilirsiniz yine. Low'da olmasına karşın grafikler gayet de güzel görünüyor.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (19.05.20 16:24:57)
fifa, cs go, lol gibi oyunlar

  • fezagezgini  (19.05.20 16:27:31)
940mx var. gta v oynuyorum şu an.

  • sutlu nescafe  (19.05.20 16:45:44)
mediumda 30 fps civarı oynuyorsunuzdur. gta 5 pc için 5 sene önce çıktı onu da not edelim. ki duyuru sahibi mx130 mx150 mx230 mx 250 gibi kartları kastediyor.

youtubeda ki videolara dikkat edin. bazen çözünürlüğü düşürüyorlar çaktırmıyorlar. bazen çözünürlüğü yüksek gösterip "render scale" düşürüyorlar. gibi gibi. ama yine de youtubedan inceleyin tabi ki.

onun dışında şu siteyi ben sıkça kullanıyorum. mx250 mx serisinde en performanslı kart.

www.notebookcheck.net

bu site belirtilen ekran kartı için o ekran kartının klasmanında olabilecek güncel/popüler oyunların fps değerlerini gösteriyor. bu sitede ekran kartlarının fps değerlerini kıyaslayabilirsiniz.
  • fezagezgini  (19.05.20 16:53:07 ~ 16:54:08)