[]

Projeksiyon perdesini evin penceresine yerleştirsem

Arkasınada çok koyu kahverengi bir perdem var onu kullansam dışarıya yansımasın diye
Tek uygun duvar orası oldu, odaya eşyaları yerleştirince 
blackout tarzı bir perde kullanırsanız olur. hatta kalın blackout arkaya öne de beyaz stor önerebilirim alın size projeksiyon perdesi.

kalın blackoutlar çok faydalı içeriye gram güneş girmez. tabi çıkmaz da. kahve perdeyi gündüz kapattığınızda güneş geçirimi nasıl oradan anlarsınız. işinize yarıyorsa devam.

projeksiyonu cama yansıtacak kadar kendinize güveniyorsanız blackout perdesiz yola çıkmayın.
  • ozdek  (19.05.20 12:05:20) 
en ucuz yol pencereleri mukavva karton falan kaplamak.
Arkadan gelen en ufak ışık ciddi sorun olur.

  • ycaycayca  (19.05.20 12:10:06) 
Tripod projeksiyon perdeleri varmış ondan alsam ama aynı kahverengi perde ile devam edebilir miyim? Odam çok güneş almıyor zaten kahverengi perde ile epey karanlık oluyor @ozdek @ycaycayca


  • çılgındünya  (22.05.20 13:28:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.