[]

Sanal market alışverişi

Yarına gün veriyor diye ilk defa migrostan bişeyler aldık. Eksik getirirlerse adamı kapıda bekletip poşetlere bakmak mı lazım eksik var mı diye nasıl işliyor süreç? Bir de tam saat aralığında ve gününde getiriyorlar mı?
 
eksik getirirse kartınıza iade oluyor. o sistemi çok iyi kurmuşlar. kontrole gerek yok.

edit: yani eksik getirme şöyle, markette olmayan ürünleri getirmiyorlar. ama ayrı bir fiş oluşturup sistemdeki fişinizden düşüm yapıyorlar en geç 3 günde kartınıza iade yapılıyor.. karşılaşacağınız en büyük olumsuzluk ülker çubuk istersiniz eti gönderirler.
  • iddaaci  (18.05.20 20:48:54 ~ 20:52:58) 
Muadil ürün koyabiliyorlar. Sürprizle karşılaşmamak için “ muadil ürün istemiyorum, olanı getirin” diye not yazabilirsiniz.


  • jimjim  (18.05.20 21:12:08) 
hocam eksik gelme ihtimali zaten çok yüksek.
ne geldiyse kredi kartından onu çekiyor merak etmeyin.

  • aslindasorunumpsikolojik  (18.05.20 23:38:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.