[]

geforce now çözünürlük sorunu

selamlar,

geforce now deneme amacıyla üye oldum, ancak deneyemiyorum :/ windows desktop uygulamasını açtığımda bir tam ekran oluyor, bir de iç içe 2 ekran. anlık olarak değişiyor böyle.

hizliresim.com

16 mbit bağlantım var, pc lenovo z50, win 8.1 pro yüklü. netten baktığım kadarıyla bu hızda gayet iyi performans alanlar olmuş ama ben daha oturum bile açamıyorum. driver'ı da güncelledim, başka bilgisayarda da denedim sonuç aynı. bağlantıdan mıdır problem, başka çözüm var mıdır?

teşekkürler şimdiden

 
ben 50mbit ile bile minecraft gibi oynuyordum ara sıra:) wifi dan bağlanıyorsanız sorun bu olabilir, çünkü kabloyla gayet iyi oluyordu.


  • mehmed resad  (18.05.20 22:49:36) 
ethernet bağladım, vpn de kurdum, aynı sorun sürüyor malesef


  • gibicibicis  (18.05.20 23:27:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.