[]

macos catalina torrent

selam,

bu macos'ta indirdiğimiz torrent dmg'sini çift tıklayıp yüklemiyor muyduk? Ne indirdiysem flashistaller diye bir şey açılıyor o ilerliyor biraz sonra da installer bulunamadı deyip kapanıyor.

Yeni catalina yükledim, bence o nedenle hata alıyorum ama bulamadım çözüm

 
Virüslü dmg'ler indirmişsin, o yüzden oluyor o. Doğru torrenti bulamamışsın. Baya birkaç gb'lık dosyalarda bile aynısı oluyor. Eğer flash installer'ı açtıysan ya da yüklediysen bilgisayarı baştan kur ya da bir antivirüs yazılımı kullan derim.


  • roket adam  (18.05.20 15:38:05) 
appstore'dan indireceksin. torrent morrent olmaz.


  • alperz  (18.05.20 19:41:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.