[]

Beko klima

Merhaba

İki klima arasında kaldım. Filtrelerinde fark var gözüküyor. Klima işinden çok anlamayan biri olarak sorayım


31225 Ekolojik Inverter Klima 12000 BTU/h
50960 Mirror ProsmartInverter Klima Black 9000 BTU/h

 
31225 ekolojik olandan bende var. sesi fena değil çok rahatsız etmiyor. soğutması güzel. ısıtması kötü. geç ısınıyor. fan şiddetini en düşük ayara getirip bir saat çalıştırmak gerekiyor ki odanın soğuğunu kırsın. üzerinde 30 derece yazdığı halde üflediği hava o kadar sıcak olamıyor motor gücü yetersiz kalıyor. kullandığım oda da salon değil ondan biraz daha küçük bir oda. sadece burayı soğutmak/ısıtmak için kullanıyorum.

öbürü 9bin btu zaten kullanacağın alanı bilmiyorum ama bir beko bayisine gidip odanın kaç metrekare olduğunu söylersen 12bin yeter mi yetmez mi söyleyebilirler.

soğutmak için üsttekini alabilirsin 12bin btu yeterse. çok çok soğuk olmuyorsa oda ısıtmak için de olur.
  • nickimin hakkini veremedim  (18.05.20 15:34:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.