[]

gta 5 hakkında

Yıllardır oyun oynamıyorum.Şimdi bu gta 5' de aylak aylak gezmek için ne yapmam gerekiyor?
Anladığım kadarıyla bir hikaye modu var bir de online mod var. Ama ikisinde de görevler var ve başımı alıp gittiğim zaman, kafama göre takıldığım zaman mission failed oluyor. Nasıl yapacağız gençler? 
İkisinde de göreve dahil olmazsanız, "mission failed" olmaz.


  • fezagezgini  (18.05.20 13:06:13) 
Aylak aylak gezersen gerçek hayattaki gibi anca gezersin. Paran varken aylak aylak gesersen piuuvvvv neler neler


  • duster  (18.05.20 14:12:19) 
ilk bir adet tutorial bölümü var banka soyup kaçtığımız. geçmişimizi de anlatıyor aynı zamanda. o bölümü normal bir şekilde oynayıp bitirin. 10 dk falan sürüyor zaten toplamda. sonrasında hikayeye giriş yapıp sizi açık dünyaya atıyor. ardından dilediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

aylak aylak gezecekseniz online a bulaşmanıza lüzum yok.
  • syozkn  (18.05.20 15:26:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.