[]

Özel hastanede deviasyon ameliyatı ücreti?

Merhaba

Burunda deviasyon ve konka sebebiyle yapılacak operasyonun ücreti sgk olan ve olmayan özel hastanelerde ne tutar acaba?

spesifik olarak istanbul florence ve şişli florence nightingale hastanelerini sormak istiyorum. ama farklı bir yer için bilgisi olan da paylaşırsa sevinirim. malum, muayene olmadan bu bilgiyi vermiyorlar, ama kaldıramayacağım bir bedeli varsa boşuna muayene olmuş olmak da istemiyorum..

 
Geçen sene şişli memorialda 12 bin liraya oldum


  • respect  (18.05.20 00:30:06) 
10+


  • influx  (18.05.20 01:01:51) 
5-6 ay once, ankara medicana, sadece konka hipertrofisi icin 5bin kusur fiyat verdi esime.


  • marcelorios  (18.05.20 01:36:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.