[]

Ekşi Duyuru Twitter hesabı?

Şu sosyal medyanın bu kadar etkin olduğu bir zamanda bu sayfanın twitter hesabı neden artık aktif değil?

twitter.com

önceden düzenli olarak buraya yazılan duyurular ekşi duyuru hesabından twitter timeline'a üçer beşer düşerdi. ordan cevaplayabileceğimiz şeyleri görüp yazardık. malum twitter elimizden düşmüyor ama duyuruya o kadar sık giremiyoruz?

sözlük&duyuru yönetimi bu konuda harekete geçmeyi düşünmüyor mu merak ediyorum.

 
duyuru compu için biraz "side project" gibi sanırım. benim düşüncem tabii bu. o yüzden pek mümkün değil bana kalırsa. compu hocam duyuyorsan şu safariye bi el at safaride duyuru kullanmak çile acayip sorunlu bi düzelt be hocu(mobilde)


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.05.20 00:16:27 ~ 00:16:42) 
yani demek istediğim 2009'da twitter'a duyuru adına kaydolmuş bir hesap bu ve 2018 yılında en son twit atılmış duyuru adına. hatırlıyorum; saatte veya yarım saatte bir yeni açılan duyurular feed gibi geçerdi oradan. çok faydalanıyordum şahsen.

yani bağlansa buraya otomatik olarak önceki gibi?

çok mu şey istiyoruz?
  • istanbul gecesi  (18.05.20 00:20:27) 
proletarier +1, compu'nun 10 yil once "birkac haftaya upvote ozelligini aciyorum" yazdigi screenshot'i hatirlayin :d

bir gun sitenin domain'i hosting'i expire olacak ve compu bunu onemsemeyecek, duyuru bitecek. duyuru adina bi yenilik vs beklentisinde olmamak lazim, terk edilmis bi ev gibi dusunmek lazim burayi, biz de arada gelip takilan serkes insanlariz
  • hjarteblod  (18.05.20 01:48:34) 
@vazife e iyi de dayı en azından bazı kanallar paylaşılabilir gibi geliyor bana.

yan tarafa bakıyorum mesela; teknik, medikal, yer-yön, kan vs...
  • istanbul gecesi  (18.05.20 22:25:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.