[]

ders çalışma, müzik listesi vs.

Arkadaşlar önceden 8track vardı. sonra youtube'a geçtim. study music gibi anahtar kelime girince güzel listeler çıkardı.
internet sitesi önerileriniz var mı?

teşekkürler.

 
8tracks kapanmış mı, ben de çok sever ve açıkçası sizin kullandığınız amaçla kullanırdım. ancak şimdilerde spotify üzerinden dinliyorum. iyi playlistler var. youtube'da lofi hiphop müzikler de faydalı oluyor.

8tracks'ı anımsatan şöyle bir yer var;
kopulse.info

bir de şunu sever bazen kullanırım, müzik değil arkaplan sesi. söylendiğine göre rahatsız edici olmayan cafe gibi arkaplan sesleri verimliliği ve konsantrasyonu arttıyormuş:
coffitivity.com
  • biseysorcaktim  (17.05.20 20:06:55) 
müzik sitesi değil ama farklı ruh halleri ve modlar için doğadan sesler sunan ve bu sesler arasından ayarlama yaparak kendi shuffle'ınızı da yapmayı sağlayan şöyle bir site var:

mynoise.net

odaklanma, kitap okuma gibi zamanlar için birebir.
  • the gangbang theory  (18.05.20 17:23:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.