[]

Büyük camları neyle siliyorlar (kimyasal)

Merhaba,

Dükkanların koca koca camlarını adamlar kopukleyip sonra a cekcekle fırt diye siliyorlar ve tertemiz oluyor ya, işte nedir o köpüklü karışım?
Az önce evde biraz bulaşık deterjanı ve su ile denedim. Çekince temiz gibi görünmesine rağmen temiz olmadı. Deterjan izi kaldı. Gördüğüm o adamlar hiç durulama falan yapmıyor.

Var mıdır bilgisi olan?
Teşekkürler

 
camsil


  • aslindasorunumpsikolojik  (17.05.20 22:26:30) 
Kova kova camsil kullandıklarını pek sanmıyorum, başka bir şey olmadığına emin misiniz.


  • kisa  (17.05.20 23:16:19) 
Aslında olayın en büyük numarası kaliteli çekçek kullanmak.


  • John Bloor  (20.05.20 16:30:32) 
Çekcek için tavsiye var mı peki?


  • kisa  (20.05.20 21:15:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.