Web Sitesi Kurulumu Ama Nasıl?

Merhaba. Daha önce şöyle bir sorum olmuştu:
www.eksiduyuru.com

ThemeForest’tan fotoğrafçılıkla alakalı bir hazır site buldum. Şimdi bu konuda sıfır bilgiye sahip birisi olarak bunun altından nasıl kalkabilirim? Sonuçta kişiselleştirme, şekil tasarım düzenlemesi yapmam gerekiyor. Destek seçeneği var sitenin yapılmasına doğrudan destek vereceklerini sanmıyorum. Bunu nasıl halledebilirim? Youtube’da yada başka web sitelerinden faydalanma şansım var mıdır?

hostingi aldınız mı?
bunu wp'ye kurunca admin ekranı geliyor. kişiselleştirme o ekranlardan yapılıyor. ama tasarıma müdahale etmek için kod bilmeniz gerekiyor.

ufak tefek değişiklikleri kendiniz yapabilirsiniz ama siteyi elma iken armut göstereyim diyorsanız profesyonel yardım almanız gerekebilir.

benzer bir siteyi eşim için tek başıma aldım kurdum ve içerikleri eklemesi için kendisine ilettim. 1-2 saatte olayı çözdü ve içerikleri ekledi.

bir de bugünlerde ghost araştırıyorum misal şu örneklerde olan panel panel dizayn çok etkili. ghost.org eğer böyle panel şeklinde tasarım size uyuyorsa ghost ile dakikalar içinde çözülüyor. wordpress'den daha hızlı diyorlar.
  • ozdek  (17.05.20 13:55:32)
Hosting ayarlamadım daha. Çünkü siteyi şekillendirmeden kullanamam? Gerçi siteyi şekillendirmek için host gerekiyorsa orası başka ama??

  • silah taciri  (17.05.20 14:57:46)
Localhost'ta (bilgisayarinda) duzenleyip sonra hosta atabilirsin ama biraz zorlayici olabilir. 25 30 liraya yillik hostingler var yerli firmalarda. Bence onlardan alip direkt hostinge kurulum yaparak devam et.

Wordpressle ilgili aradigin hersey google'da mevcut. Bence once bi egitim videolarini izle, takildigin yerleri sor. Diger turlu her seyi sorman gerekecek.
  • brkylmz  (17.05.20 15:41:05)
@brkylmz peki hostu daha kapsamlı ve başka bir hosta taşırken veri açısından kaybım olur mu?

Son olarak 59 dolar hakkındaki fikirleniz nedir? Satın almak istediğim tema 59 dolar
  • silah taciri  (17.05.20 20:47:56)