[]

Instagram sorusu

merhaba,

Instagramda baska bir hesabin hikayesinde paylastigi seyi, kendi hikayemde nasil paylasabilirim? Bir duyuru var ve ben de onu paylasmak istiyorum.

Hikayede etiketliysek direkt paylasabildigimizi biliyorum, ancak etiketli olmadigimiz durumlarda nasil oluyor? Insanlar bunu nasil yapiyor?

Tesekkurler.

 
mesaj olarak gönder şeysine basınca hikaye olarak paylaş da geliyor. eğer hesap kapalıysa yalnızca hesabı takip edenler görebiliyor. açıksa herkes görür. eğer bu sekme yoksa demekki hikayeyi paylaşmaya izni vermemiş oluyor.

işin doğrusu ben de merak ediyordum, geçenlerde baktım sanırım böyle :)
  • anti-kahraman  (17.05.20 11:45:57 ~ 11:46:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.