[]

vefa sosyal destek'e saldırı

insani yardım taşıyan bir araç bu anladığım kadarıyla.
buna yapılan saldırıya hdp ya da bölge halkı neden ses çıkarmıyor?
sivillere saldırı değil mi bu yapılan?
bu konuda hdp ya da pkk'dan yapılan açıklama var mı? twitter'da bulamadım.

 
hdp niye ses çıkarsın yahu? Öcalan in heykelini bu meydana dikeceğiz diyen, Ankara patlamasının failinin evini ziyaret eden, sırtımızı ypg ve pyd ye dayiyoruz diyen adamların çıkaracağı tek ses göbek atmaları olur.


  • mehmed resad  (16.05.20 19:45:23) 
Hdp izin alamamıştır kandilden sesini çıkaramamasının sebebi oldur, bölge halkı neye ses çıkarmış ta buna ses çıkaracak?


  • paramolacak  (16.05.20 20:10:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.