[]

Bu dişlerin ne kadarlık işi var?

normalde dişçiye gideceğim, o ayrı mesele. ama corona yüzünden gidemiyoruz. ben de kafamda bir limit belirlemek, bütçe belirlemek istiyorum.

biliyorum buradan olanaksız fiyat söylemek ama;

ekteki gibi ön dişlerin kötü halde, yamukluklar da var.
arkadaki azı dişlerimde dolguluk (belki kanal tedavisi bile olabilir bilmiyorum) yerler de var. yani ön taraf hariç arkadan da 5-6 dişle uğraşılacak gibi düşünsek;

sizce kaç para bütçe ayırmam gerekir? ve bu önler için ne işlem yapılır?

hizliresim.com
hizliresim.com
hizliresim.com

 
Öncelikle tel takılmalı. Bi 6-7k gider.
Dolgu 500 tl desek 2k-3k da o tutar.
Kaplama falan yaptırırsan fiyat bir hayli şişer. Sadece beyazlatma işlemi yaptırırsan az tutar haliyle.
  • Unde bach canim  (16.05.20 20:12:35) 
Kaplama vs yaptırayım, tofali 25k yı geçer mi tüm işlemlerin?


  • tchuck  (16.05.20 21:17:47) 
kaplama yapilirsa tele gerek kalacagini sanmiyorum ben, disler hizali cunku. zaten dis tarafini tiraslayip oyle kaplamayi oturtuyorlar.


  • icim urperiyor  (16.05.20 22:46:57) 
20 k ya orta halli bi işlemle güzel hale döner. Lüksün sınırı yok tabi.


  • Unde bach canim  (16.05.20 22:57:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.