[]

Akıllı telefonların pillerinin ömrü ne kadar

Akıllı telefonların pillerinin ömrü ne kadar

Lg akıllı telefonum var artık 10 saatte tam
şarj oluyor belli pil çok eskimiş telefonum 2
yıllık merak ettim akıllı telefonların
pillerinin ömrü ne kadar ve yeni lg akıllı
telefon pilini kaç tl ye satın alırım

 
genelde 2 yıldır. ama tam ölçü vermek gerekirse 1000 dolum.

yalnız seninki normal değil. telefonda bir sıkıntı var bence ya da pilde ya da şarj aletinde. pilin ömrü azalınca şarj süresi uzamaz.
  • jelly bear  (16.05.20 04:23:19) 
Sarj aletini degistir. 7-8 yillik akilli telefon kullaniyorum ilk bataryasi daha.1 saatten one sarj oluyor. 10 saatte batarya mi sarj olur 2 yillik telefon.


  • adivar  (16.05.20 07:28:00) 
şarj aleti demişler ama kablonun sıkıntı çıkarması şarj aletinden daha yüksek bir ihtimal.


  • konetsu  (16.05.20 08:49:23 ~ 08:49:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.