[]

Keçiören'i İyi Bilirim Diyenler

Karargahtepe Mahallesi'nde hayalimizdeki müstakil evi bulduk. Paramız tam çıkışmadı ama o kısım konumuz değil :)

Şöyle mi yapsak böyle mi yapsak derken bi arkadaş "yok oğlum ya, iyi bi yer değil orası. biz her gece içmeye giderdik" vs dedi.

Alkole karşı biri değilim ama bahçenin önüne arabayı çekip de içmesinler bir zahmet di mi?

Biz gündüz gözüyle gezdik, gayet nezih sakin bir yer gibi gözüktü bize. hatta "keçiören gibi hiç değil" kanısındaydık. Çankaya, eskişehir yolu civarı havası vardı halbuki. Bizim çapımızın üzerinde bi yatırım olacak olursa, sonra pişman olmayalım..

Sizce nasıl bi yer? Arkadaş haklı mı?

 
Çekilin doğma büyüme keçiörenliyim. O kadar ki, küçükken asfalt asfalt, şose şoseydi, sokaklarda ayı oynatılırdı, geceleri bahçelerde gizlice eriğe, kayısıya, iğdeye dalardık:)

Karargahtepe subayevleri ve basın caddesi vs. bölgelerine yakın olduğu için biraz daha nezihtir evet. Ama keçiörende "nezih" kavramı ne kadar nezih olabilir, onu sorgulamanız lazım:)
Keçiörende bütün izbe yerlerde, parklarda bahçelerde içki içilir. İçerken yakalanıp A takımından dayak yemek de gelenektir.

Keçiören keçiörendir yani. Çok da anlam yüklemeyin.

Bir de nerden keçiörene taşındığınız önemli.
Bunun dışında özel nokta atışı bir soru varsa sorabilirsiniz.
  • artci sarsinti  (16.05.20 03:43:21) 
Keçiören ve nezih kelimesi.....


  • allahkitapwesli  (16.05.20 16:45:04) 
bizim ankara üni.de doktor olan bir akrabamız burada oturuyordu sık sık gelip giderdik. bu mahalle tam anlamıyla bok içinde badedir bence :D nezih ve sessiz sakin bir muhit.


  • theseachange  (16.05.20 17:00:05) 
Kendim oturuyorum diye söylemiyorum ama keçiören'in oturulabilecek tek semti subayevleridir.


  • mayday  (16.05.20 17:27:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.