libadiye sahrayıcedit arası scooter ile gidilir mi

tam olarak bulgurludan atatürk caddesine işe gittiğim haftada 2 3 gün xiaomi m365lerden alıp toplu taşımaya karışmadan yolculuk yapmak istiyorum. yokuşlar vs için pro modeli mi yoksa düz modeli mi iyi olur. yoksa o güzergahta pek yokuş yokmudur bilemedim size sorayım dedim.

bisiklet daha işinizi görür sanki libadiye biraz daha dik yokuş var.

  • kveldulv  (15.05.20 22:25:42)
emaar göztepe arasındaki yokuş biraz korkuttu aslında fakat libadiyeden değilde paralelindeki karlıdereden düz gidince atatürk caddesine bir çıkış buldum haritadan. ama yokuş var mı bilmiyorum.

  • camiroquayınız  (15.05.20 23:04:28)
Bir kere Martı'dan kiralayıp denemeni öneririm. Bana da gidilir gibi geliyor.

  • roket adam  (16.05.20 00:38:38)
gitmemenizi öneririm. libadiye caddesi güvenli bir yol değil. çok fazla servis otobüs var ve karışık. üstelik tamamı yokuş. google earth indirerek istediğiniz bir kesitin yükseklik profili oluşturabiliyorsunuz. yokuş ile ilgili sorunuza tam cevap olur. karlıdere ile libadiye aynı yokuş iki cadde de sıkıntılı. canınızı seviyorsanız arabadan başka birşeyle geçmeyin o yollardan.

  • tukenmez adam  (16.05.20 09:07:50)