[]

domain nerden alayim?

.com uzantili bir domain almak istiyorum. bunu daha sonra wordpress'te vs kullanacagim bloggerlik icin. en iyisi hangisidir?
 
en iyisi en ucuzudur. ben godaddy'den alıyorum.

not: linç yemişiz resmen. moderasyon uyuyor mu? yenileme zamanı kendilerine muhtaç değilsiniz.
  • ozdek  (15.05.20 19:59:02 ~ 22:42:51) 
godaddy den süper indirimli alırsınız ama ilk yenilemede 3 katı para çeker yenileme bedeli olarak. Host ve domain için en ucuz görünen ama en kazık firmadır uzak durun bence.


  • delikedidilimiyedi  (15.05.20 20:10:10) 
Hala godaddy neden oneriliyor anlamiyorum. Yenileme icin 18 usd fiyat cekiyor adamlar, musteri hizmetlerine dil dokunce indirim kodu bok pusur derken anca bizim yerli firmalarin fiyatlarina iniyorlar.

Kendinize eziyet etmeyin, natro-alastyr-turhost-guzelhost alin gitsin birinden.
  • brkylmz  (15.05.20 20:20:31) 
Domain porkbun hosting güzel hosting öneririm. Porkbun ücretsiz isim saklama da sağlıyor


  • fistikthecat  (15.05.20 21:58:48) 
Vargonen kullanıyorum, panel kullanımı ve destek hizmetlerinden memnunum.


  • kaset  (16.05.20 11:57:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.