[]

Bir takım ameliyat meseleleri ve fikir önerileri?

Kasık fıtığı teşhisi konulan birisi beklemeden özel hastane'de ameliyat mı olmalı yoksa devlet hastanesi'nde ki cerrahın dediklerine uyup virüs salgınının bitmesini mi beklemeli? Siz olsanız ne yapardınız? Soruya maddi yönden değil de tamamen salgın ve ağrı üzerinden değerlendirirseniz sevinirim. Tikler hemen, teşekkürler.
 
Eğer aciliyetim yoksa kesinlikle beklerdim.çünkü özel hastanelerde de virüs sıkıntısı var ve bulaşabiliyor.


  • brnbrs  (15.05.20 18:45:40) 
Kasık fıtığı teşhisi kesin mi ? Alternatif dr inceledi mi ? ( ben fıtık ameliyatı olacaktım görüştüğüm ürolog vazgeçirdi )
Hastane ve virüs meselesine gelince risk bence şuanda da var , 2 ay sonra da olacak .
Gün geçtikçe de personel daha rahat davranmaya başladı .
Geçmiş olsun .
  • dunyatuhaf  (15.05.20 19:32:41) 
dunyatuhaf, kesin hocam. Üç ayrı hekimin ortak kararı kasık fıtığı.


  • skzr  (15.05.20 19:37:29) 
Kasık fıtığı ameliyati olmus biri olarak konuşursam, fıtığın boyutu büyük degil ve aciliyeti yoksa bekleyin.


  • karacigerim vur kadehlere  (15.05.20 23:57:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.