[]

Bostancı Sanayi - Alfa Romeo

Merhaba.

Tamamen Alfa Romeo üzerine çalışan bir yer vardı. Bakıma götürmek istiyorum Giulietta'yı.

Kartı kaybetmişim bendekini.
Tanıdığınız biriyse veya tanıdığınız başka bir alfa uzmanı varsa özelden cep telefonunu verir misiniz? Konuşmadan gitmek istemiyorum çünkü. Selamınızı söylesem indirim vs. bişeyler yapar mı ve de?

Teşekkürler.

 
(0216) 575 27 23


  • jamswety  (15.05.20 02:24:05) 
ricar dan cem gönderdi beni de indirim yapar.(0216) 575 27 23


  • jamswety  (15.05.20 02:25:22) 
ustanin adi?


  • la traviata  (15.05.20 02:42:17) 
www.alfasportivo.com

ben buraya gidiyorum hep burası olarilir mi? İsmi yılmaz usta.
  • t joe  (15.05.20 09:42:18) 
@t joe
galiba burasi

aradim ve servis randevusu aldim tesekkurler.
  • la traviata  (15.05.20 14:37:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.