[]

Gıda intolerans testi

Hakkında ne düşünüyorsunuz? Adnan Oktar vs olayı pinnertest için geçerli.
York testi
İmupro testi arasında kaldım. Bir faydası oldu mu yaptıranınız var mı?


 
Düşünmüştüm zamanında, inandırıcı bulmadığım için yaptırmamıştım: yalansavar.org


  • gayda  (15.05.20 00:46:55) 
Böyle toplu sonuç veren neredeyse hiçbir şey faydalı değildir. Alerjiniz olduğunu düşünüyorsanız doktora gidin, o size test yapar. Mesela benim bağırsaklarımda sorun vardı, testler yapıldı, çölyak değilsem bile çölyak belirteçlerinden biri tam negatif değilmiş falan bir şeyler çıktı. Süt içince mahvoluyorum, bunun için teste de gerek duymadım, bıraktım sütü, laktozsuz içiyorum gerekirse. Bu tarz, belli olan sorunlar üzerinden gitmek daha iyi. Bir şeyler bana dokunuyor, o yüzden kilo veremiyorum, o yüzden hayatım berbat falan diye düşünmeyin.


  • whoosie  (15.05.20 11:05:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.