[]

oneplus 7 serisini nereden satın alabilirim?

ülkemizde satışı yok ama geçen aralıkta baktığımda çok farklı satış kanalında ürün bulunuyordu. 1 saatlik ufak aramayla en az 6-7 tane dükkanın yurtdışından getirip kar koyup sattığını görmüştüm. şimdi hiç bir yerde göremiyorum. ne iş anlamadım gerçekten?

nereden ya da nasıl?

not: 2.el düşünmüyorum pek

 
sınırlar kapatıldığı için olabilir mi? ayrıca çok büyük bir risk bavulculardan telefon almak. her telefon modelinde kutudan sorunlu çıkan aletler oluyor veya 2 ay sonra patlak veriyor vs. eğer böyle bir cihaza denk gelirsen paranın üzerine benzin döküp yakmış olursun tam olarak.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.05.20 21:14:37 ~ 21:15:41) 
sahibinden ve gittigidiyor. bu arada oneplus harika bir tercih. tebrik ederim. evet garantili bulmak çok zor...


  • istanbul beyefendisi  (14.05.20 21:24:27 ~ 21:24:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.