Telefonumun ekranındaki sorun!

Nasıl oldu bilmiyorum ama telefon ekranım fotoğraftaki gibi oldu. Sıvıyla temas etmedi veya düşmedi. Masanın üzerindeydi yemek yedim geldim bir baktım böyle olmuş. Sorun nedir ve nasıl düzelir? Teşekkürler.

LCD ekran gitmiş, gitgide büyüyecek o iz. Verilerini vs yedekle bir an önce ekranı görüyorken. LCD ekranın değişmesi lazım, başka çözüm yok.

  • John Bloor  (14.05.20 14:56:04)
Anladım teşekkür ederim. Peki orjinal ekran fiyatı ne kadar acaba bir bilgin var mı? Ya da orjinal olmayan bir ekran taktırsam sıkıntı yaşar mıyım?

  • lideraydin  (14.05.20 15:01:22)
Elinizdeki telefonu anlayamıyorum ama benim Samsung note5 e 900 lira istediler geçen sene. Yeni telefon alınacak gibi duruyor korkarım

  • allah yazdiysa bozsun  (14.05.20 15:23:26)
Telefon samsung j5 pro hocam. Değer mi acaba yeni ekrana? Yoksa yeni telefon mu bakalım?

  • lideraydin  (14.05.20 15:33:50)
Ortalama 300 liraya yan sanayi ekran değişimi yaptırırsın.

  • John Bloor  (14.05.20 15:47:12)