fenerbahçe kombine kart hakkında bikaç soru

merhaba fenerbahce kombine kart almayı düşünüyorum. maraton üst c blocktan alıcam. fakat her maça gidemiycem.

tek maçlık için kombinemi nasıl satabilirim. hangi sitelerde ilanları oluyo bunun?

birde satış işlemi nasıl oluyo adamı stada nasıl sokuyoruz yanındamı gitmem gerekiyo yoksa veriyim kartı aryım feneri benim kart çalındı yenisini yollayın filan?

birde tüyoları nedir ilk defa alıcam göte gelmiyim

Sitelere ilan koyulmuyor pek ama isterseniz www.karaborsabilet.com diye bi site mevcut. Tanıdığa satmanız en iyisi. yada burdan ilan verirsiniz bulursunuz satıcak birini.

şatış işlemi de şöyle oluyor. adamla birlikte gidiyosunuz. kombineyi okutuyosunuz. turnikeden o geçiyor. siz de kombinenizi alıp dönüyorsunuz.
  • zozjotejmnk  (02.05.10 00:34:38)