[]

İstanbulda psikolog?

İyi birinin yardımını almak istiyorum. Özel arayışta yim. Çünkü devlette seanslar yarim saat sürüyor. Yani hiç-bir sey . benim kendimi uzun uzun anlatmaya ihtiyacım var. Ama her seans 450 tl isteyip de insani "sinir hastası yapan" doktorlar olmasın lütfen. Evet korona zımbırtı si bittikten sonra gidicem.
 
Devlette yarim saatlik seans varsa iyiymis zaten normalde de seanslae 45 dakika.yalniz yazida bir psikolog bir de doktor demissiniz hangisiniz aradiginizi ve hamgi muhitte aradiginizi soylerseniz daha uygun cevaplar gelebilir. Gerci klinikler ne zaman acilir bilemiyorum. Psikiyatristler gordugum kadariyla hala acik ama psikologlarin cok buyuk kismi online devam ediyor.


  • red g  (14.05.20 02:03:22) 
devlette yarım saat seans hiç duymadım.

özel için de malesef istanbulda seans ücretleri biraz böyle. ama 450 tl isteyip de kimse sizi sinir hastası yapmaya çalışmıyor aslında. piyasa öyle. 1000 lira isteyen de var. hatta doktor demişsiniz doktorlar için 450 uygun bile denebilir.

450'den uygun doktor da bilmiyorum açıkçası
  • ruh i tibbiye  (14.05.20 15:21:48) 
^ evet devlette yarim saat bile değil. 2 dk bakıyo sonra prozac i yaziyo gönderiyor.


  • The Student  (17.05.20 17:21:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.