[]

corona'yi atlatmak

bu hastaligi fark etmeden atlatip gecirdiysek herhangi bir testle anlasilabiliyor mu? yoksa sonsuza dek bir gizem olarak mi kaliyor :)? eger anlasiliyorsa kalici bir iz birakiyor demektir, bu bir sekilde bagisiklik kazanilabilecegi anlamina da gelmez mi? tekrarlayanlarda nasil oluyor bu durumda?
 
Atlatıp geçirdiysek anlamak için antikor testi yapılması gerekiyor. En son antikor testi geliştirilmemişti diye hatırlıyorum.


  • kobuzchu kiz  (14.05.20 01:35:06) 
Bazı özel hastanelerde yüksek ücretlerle antikor testi yapılıyor ama bunların da sonuçları, covid testleri gibi %50 ye yaklaşan oranlarda hatalı sonuçlar veriyor. Hatalı negatif ya da hatalı pozitif şeklinde yani. Laboratuvar çalışanı bir arkadaşımın söylediğine göre zaten bu tür testler her zaman böyle imiş. Hiç bir zaman sadece test ile emin olunamazmış virüslerden. ancak semptomları ve tetkikleri destekler nitelikte tanıya yardımcı olurmuş. Bu gözle bakılınca zaten tüm covid tanıları hatta tedavileri şüpheli hale geliyor. Manipülasyona son derece açık bir alan özetle.


  • alex  (14.05.20 01:47:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.