[]

Tatlı dişeti kaşıntısı

Çok nadiren de olsa belli bölgedeki dişetim bazen kaşınıyor, o kadar tatlı kaşınıyor ki diş ipiyle gidermeye çalıyorum, çok hafif kanıyor, birazcık şişiyor.

Bugün leblebi yedikten sonra oldu. Neden böyle oluyor ve nasıl geçer? Çok rahatsız edici.


 
gömülü 20'lik dişiniz var mı, çıkmamış ama çıkmaya niyetli? damakta gömülü dişler buna sebep olabilir, en azından ben de öyle olmuştu.


  • kobretti  (14.05.20 01:05:20) 
Diştaşı da dişetinde kaşıntıya sebep olur.


  • lazor  (14.05.20 01:39:00) 
Diş hekimine gidip diş taşı ve plak temizliği(detertraj) yaptırmanız gerekiyor. Muhtemelen plağa bağlı gingivitisiniz var. Plağı kaldıramadığınız sürece kanamaya, kaşınmaya devam edecek. Hekime gözükmeden kendiniz derinlemesine temizlemeniz zor


  • fingers of fury  (14.05.20 12:29:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.