[]

ptt kargo dağıtım merkezinden kargo teslim ediyor mu?

kargom 10'undan beri kargo dağıtım merkezinde bekliyor. çıkaracaklar gibi de görünmedi bana nedense. günlerce kargo bekleyeceğime gidip alayım diyorum arabayla 15 dakikalık mesafe nasılsa.

özellikle izmir bayraklı kargo dağıtım merkezi hakkında bilgisi olan var mı? oraya gidip kargomu almam mümkün mü? çünkü daha kargo şubeye bile gelmedi malum...


 
benim de aynı durumdaydı bugün cihet hazırlama listesine eklendi yazmışlar. birisine zimmetlemişler direkt onlar dağıtacak sanırım. zaten şu an ilçe şubeler kapalı diye biliyorum.


  • kahoan  (13.05.20 18:10:35) 
bugün oldu hala birisine cihetlenmedi bir şey yapılmadı. bekliyorum sabırla. başka şehirden gelen kargom izmir dağıtım merkezinde bekliyor.

teşekkürler tavsiyeler için.
  • anneterligi  (14.05.20 11:36:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.