hiç behzat ç izlememiş olmak

hazır karantina günlerindeyken izlemeye başlasak mı?

sb

ben de izlemedim. başlamayalım bence.

  • AlsterWasser  (12.05.20 21:44:43 ~ 21:44:48)
leyla ile mecnunun bir bölümü hariç ben de hiç izlemedim. başlamayalım boşver

  • avatar is back  (12.05.20 21:49:19)
Yayinladigi donemde izleyip, etrafindakilerle geyigini, kritigini yapmak guzeldi; lost gibi o acidan. Simdi izlersen millet ne abartmis diuyebilirsin.

  • hehehe  (12.05.20 21:53:43)
Ben izliyorum 71. Bölüme geldim tavsiye ederim

  • tuborg yesili  (12.05.20 21:59:13)
hiç izlememiş olmayı ve tekrardan izleyebilmeyi dilerdim :’)

  • theseachange  (12.05.20 22:21:20)
geçen yaz izlemiştim, baya izletiyor kendini.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.05.20 23:02:10)
acayip kıskandım hiç izlememiş olmanı. keşke ben de hiç izlemeseydim de izlemeye başlasaydım...

  • elektr10  (12.05.20 23:36:46)
ankaralıysan veya ankara'ya karşı bir gönül bağın varsa izle. ankara ne lan bol nüfuslu köy xdxdxd diyorsan içten içe zevk almazsın büyük ihtimalle. bence güzel dizi ama hani ankara sevici şapkamı bi kenara koyarsam bile güzel.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.05.20 23:46:42)
bu ara yutuptan kesitlerini izliyorum. mutlu ediyor. özellikle harun'u izlemek güldürüyor insanı. bence kesin başla.

  • anarsika  (12.05.20 23:58:56)
kesinlikle başla
şöyle bir örnek veriyim

dizide düşün ki dısarıdalar , havanın soğukluğunu sen bile hissediyorsun ekran karsısında
normalde dizilerde ne olur? bu yansıtılmaz ya da sen hissettiğinle kalırsın
Ama Behzat Ç de şunu duyarsın
Bu ne biçim hava aq, g.tüm dondu :D

Argoyu savunmak için değil
Dizinin genelindeki samimiyeti anla diye... Kasıtısız, doğal
Bence de izle, bitirdiğinde yeni arkadasların olmus gibi hissedersin, bana hep iyi gelmiştir
  • blackgirl00  (13.05.20 00:34:44 ~ 00:37:09)