[]

lana del rey sesli biri

lana del rey değil galiba söyleyen, oysa da remixli halidir. mıymıy bi şarkı değildi. sözleri tamamen uyduruyor olsam da tek hatırladığım "come back now" güncel bi şarkı power tv de falan çalar hep.

az bilgi ile çok büyük işler başaralım.


 
Indiana - Fake Name.mp3 mü?


  • fatih baker  (12.05.20 17:09:09) 
Kovacs - My Love mu?


  • fobfilm  (12.05.20 17:17:13) 
yok bu çok yavaş o şarkıya göre daha hareketli. benim aradığım aşırı hareketli bir parça


  • kablelvuku  (12.05.20 17:17:35 ~ 17:36:06) 
billie eilish? şarkıyı bilemedim.


  • ekşi duyuru sever  (12.05.20 20:56:19) 
voca.ro


Islıkla da anlattım bi bulalım artık
  • kablelvuku  (12.05.20 22:29:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.