Erkeklere Özel Soru - İğrenç Gelebilecek İbareler İçerir

Merhaba arkadaşlar, eczaneye sormaya çekindim. Sizden çekinmedim. Cinsel noktadan başlayıp arkaya doğru çoğalan kılları en sağlıklı şekilde nasıl alırız? Tehlikeli ürünler önermeyin lütfen. Midenizi bulandırdıysam kusura bakmayın. Peşinen teşekkürler.

Jilet tabiki
Mach 3
Başka yolu var mı ki?
  • etna  (11.05.20 21:54:35)
Eczaneye sormamissin iyi ki :)

Philips'in bunun icin uretilen modelleri var, bodygroom serisiydi sanırım, iş görüyor.
  • msb  (11.05.20 21:58:36)
Gillette'in Banyo serisi jiletleriyle de alabilirsin, msb'nin dedeigi gibi bodygroom makinelerle de. jiletle cildini kesmekten korkuyorsan bodygroomlar daha guvenli. zaten uretim amaclari da bu tur vucuttaki killari almak.

  • crucio  (11.05.20 22:09:02)
erkekler icin en iyi secenek jilet, agda yaptiran da var ama başkasının yardimini alman gerekir.

  • proteus  (11.05.20 22:39:36)
Bu soruda iğrenç gelebilecek hangi ibare var yahu? Cinsel bölge veya genital bölge demek mi kıl demek mi iğrenç? İnsanların vücutlarıyla ilgili çok temel şeyleri böyle abartı iğrenç şeyler gibi sunması çok tuhafıma gidyor. Tıpçı olduğum için mi bana normal geliyor dicem de yani nolcak genital bölge, penis falan demek iğrenç olmamalı :D kıl da hepimizde var yani memeli hayvanız şurda dshhsd

Cevap olarak arkadaşlara katılıyorum, sadece bu konuya kafayı bayadır takıyodum ondan belirttim. Bodygroom iyidir
  • nundu  (11.05.20 22:53:14)
Iğrenç bir durum yok. Ama eczanelik bir durum da yok tabi.
Bodygroom+1

  • logisticsmanager  (11.05.20 23:04:37)
neden lazer değil? bence kökten çözün.

  • anarsika  (11.05.20 23:24:24)