[]

Ev terligi

merhaba,

Az da olsa ice basiyorum, ve bunu engellemeye yonelik terlik ariyorum.
3 senedir birkenstock giyiyorum ve baya eskidiler, yine birkenstock my alayim yoksa daha iyi bir secenek var midir?

 
birkenstock mayari'yi tek gecerim.


  • nefertarii  (11.05.20 19:44:10) 
@nefertarii,

evde giydigim icin parmak arasi tercih etmiyorum. su an arizona kullaniyorum, alirsam yine arizona alirim yuzde 99.
  • the end of time  (11.05.20 20:27:19) 
Markaları arattım ve ne kadar fakir olduğumu anladım. Terlik markasından bile haberim yokmuş!! Ben bimden giyiyom ya. 10 liraydı:)


  • geçerkenugradım  (11.05.20 21:16:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.