[]

Kedi eşyası

Merhaba,
1.5 aylık bir yavrucak sahiplendim, özellikle tüketim olmaması adına fazla kedi eşyası olan ve paylaşmak isteyen var mı? 
Hocam mecburi bir sahiplenme değilse iki hafta daha anne sütü içseydi yavrucak keşke. Mama olarak ne veriyorsunuz? Catmilk verebilirsiniz ama kuru mama da yer yavaş yavaş. Hangi şehirde olduğunu yazarsanız daha kolay amacınıza ulaşırsınız. Bir de letgodan çok ucuza veya ücretsiz eşyalar bulabilirsiniz.


  • Fusha  (10.05.20 23:41:45) 
@Fusha Mecburiydi aslında sokakta kardeşleriyle beraber bulduk, gözleri iltihaplıydı, ikisini belediye veterinerine gönderdik durumalrı kötüydü, bizimki biraz daha iyiydi kendimiz bebekler gibi bakım yapıyoruz, başlarda cok annesizlik cektiğini hissetim ama şimdi iyi benden ayrılmıyor. Beslenme olarak, çay tabağına koyuyorum başta canı istedikçe yiyordu şimdi daha seyrek vermeye çalışıyorum, az az sık sık 4-5 öğün (1,5 kaşık filan) besleniyor. Yaş mama sebze hazırlıyorum bir çay tabağı 2 öğünde bitiriyor. Yaş mamayı sebze ciğer veya tavukla haşlayıp hafta 2-3 gün veriyorum belki cok az kuru mama katıyorum. Diğer günlerde de uzun araştırmalar sonucu doğala yakın gördüğüm Acana kuru mama veriyorum.


  • Semi  (16.05.20 16:00:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.