[]

THY covid nedeniyle uçuşun iptalinde haklarımız neler ?

Bileti açığa alsam sonradan alacağım bilette fiyat farkı ödemeksizin kullanabiliyor muyum ? Şikayetvarda millet epey yardırmış THY ye sağlıklı bilgi almak mümkün olmadı :) Covid iptali sonrasında siz nasıl bir yol izlediniz ?
 
Iade edecegini soyledi - ucuslar tekrar basladiktan sonra 60 gun icinde :-/


  • euteamo  (10.05.20 22:39:18) 
Saçmalık iade süreci resmen , thy bizim paramızdan nemalanmaya çalışıyor !


  • paralanka  (10.05.20 23:36:12) 
mart sonuna biletim vardı, uçuşlar iptal olunca nisan ortasına erteledim uçuşu. o tarihteki uçuşlar da iptal olunca (o zaman uçuşlar ne zaman açılır bilmiyorlardı) biletimi açığa aldım. özetle başta mart ayına almış olduğum bileti artık mayıs sonu-haziran başı -uçuşlar ne zaman açılırsa- o zamana yenileyeceğim. thy bu işlemler için benden ilave bir ücret talep etmedi.


  • semyasa  (10.05.20 23:50:37) 
Uçuşlar açılınca bilet fiyatları artacağı için fark ödersiniz kesin bence paranızı almaya bakın çok acil değilse gitmeniz gereken yer. En azından Haziranda kalkarsa ucuş yasagı ıkı ay içinde ödnecek paranız


  • regina phalange  (11.05.20 00:25:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.