[]

caddebostandan bostancıya yürüsem haftasonu ceza keserler mi

sonra bir de dönüşü var tabi. ara sokaklardan falan gitsem yakalanır mıyım? araba yok mecbur yürümem lazım.
 
gelin ata binmiş ya nasip demiş.

kısmet.

yakalanırsın derim yakalanmazsın. yakalanmazsın derim 3 bin tl ceza yersin.

ninja gibi olman lazım.

o bölgelerin uzmanı sayılırım penceredeki amca ve teyzeler seni ihbar edip 5 dakikada yakalatmazsa ne diyeyim. iftar saatinde çıkmak lazım tam.
  • ozdek  (10.05.20 21:33:10) 
Bi de haftasonu? Abi ne yaptın :D Bayağı riskli.


  • superfluid  (10.05.20 22:11:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.