Saç kestirmek

Evde saçımı yıkayıp kuaföre gidio saçımı kesitreyim diyorum hatta havlumunda götürürüm zaten yan apartmanda. Fön falan çektirmeden eve gelip saçımı tekrar yıkarım kafasındayım. Siz ne yapmayı düşünyoeusunuz?

aynı mantıktayım. tam 2 ay oldu saçımı kestirmeyeli. sakallar da 4 haftalık oldu.

  • ozdek  (10.05.20 21:29:57)
berberler açılsın saç kesme makinalarının şişen fiyatları düşsün de satın alıp evde 5-6 numara keserim

  • freebird5406_2  (10.05.20 21:37:54)
Erkekler uzun saçlı fena değiller?

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (10.05.20 21:39:31)
Ben ortalık yatışana kadar (1-2 ay daha filan) beklicem. İilk hafta çok yığılma olur muhtemelen. Hatta eskiden uzun saçlıydım, yine uzatsam mı acaba diye düşünmeye başladım.

  • plutongezegendegilmi  (10.05.20 21:46:50 ~ 21:47:22)
makasını tarağını sandalyeni de götüreceksen neden olmasın

  • mehmed resad  (10.05.20 21:47:07 ~ 21:47:17)
ekonomiyi ayakta tutabilmek için böyle bir şey yapıldı ama virüsün berberlerin açıldığı ilk günden itibaren vızır vızır bulaşacağı o kadar kesin ki. hiç gerek yok. 2 haftaya vakalar tekrar eski hızda artmaya başlayınca kapatırlar zaten geri.

  • vizdilva  (10.05.20 21:58:09)
Çok enteresan değişik katları matları olan bi tarz veremiyorum henüz ama ben kendim kesiyorum. Açıkçası 1 sene de gitmeyi düşünmüyorum, kendim keserim her ay ucundan ucundan. Alıştım zaten 1.5 senedir yaptığım şey, ustalaştım :D

Yani bence riskli.
  • superfluid  (10.05.20 22:04:08 ~ 22:04:32)
Maske ile saç kestirmek bana saçma geliyor. Bütün kıl tüy maskeye yapışacak gibi.

Makine aldım lastiği ile yanlar 3 numara üstler 12 numara kesiyorum. Gayet güzel oluyor 2 kere kestim şuana kadar.

Salgın bitene kadar gitmem. Birde tek kullanımlık ürünlerin maliyeti fiyata yansıyacak. Semtine göre 50 liradan 200 liraya kadar çıkar fiyatlar.
  • Fritz-X  (10.05.20 22:09:56)
Berberle samimi iseniz yarın tıraş olacak ilk kişi siz olun. O aletler ve makine uzun zamandır kullanılmıyor, dolayısıyla virüs ihtimali çok çok az, hatta hiç yok. Ama ne kadar çok kişi traş olursa o ihtimal o kadar artar o yüzden şimdiden randevunuzu alın tıraş olacak ilk kişi siz olun.

  • etna  (10.05.20 22:18:13)
En azından bu hafta gitmeyin, bu kadar dayandınız bir hafta daha dayanır.

Mesajlarımdan bilen arkadaşlar vardır, bu kuaförlerin kullan at malzemelerini imal ediyorum. Öyle bir talep patlaması oldu ki nereden geldiğimizi şaşırdık.

Perşembe günü bir kuaför pazartesi gününe 37 randevu yazdığını söylemişti. , yığılmanın hesabını siz yapın. İlk gün marketlerin yığılması gibi düşünün , bırakın koşan koşsun yeni sisteme siz ve kuaförün adapte olmasını bekleyin derim.
  • synax  (10.05.20 23:54:07)
Kesinlikle tavsiye etmem. Bütçenin uygun makine alın. kenarlar ve arkasi 3 biraz üstü 4 biraz üstü 5-6 şeklinde katlı keserek 2 aydır kullaniyorum bErberk yakin dak bir model oluyor. Şu virüs tamamen bitene kadar gitmeyi düşünmüyorum.

  • shbz  (11.05.20 15:34:29)
cevaplar için teşekkürler ama malefsef erkek değilim. traş makinesi al kendin kes durumunu beyim yapıyor ben kaldım böyle rapunzel gibi.

  • regina phalange  (16.05.20 21:57:59)