[]

Wordpress hosting

Uygun fiyatli,guvenilir, serverlari yurtdisinda olan ve paketlerine email dahil olan bir wordpress hosting firmasi onerinizi alabilir miyim? 2-3 gundur ariyorum, hepsi ile ilgili bin tane yorum var. Bir turlu karar veremedim.

Bonus soru - Godaddy'den domain aldim fakat email servisi icin ekstra ucret istiyor. Kendi domainim uzantili bir mail elde etmenin ucretsiz bir yolu var mi?

Tesekkurler!

 
hetzner tavsiye ederim.

domain i aldıysanız yandex e bağlayabilirsiniz. sınırsız mail veriyor. kalitesi de eh işte.
  • ozdek  (10.05.20 21:27:49) 
Güzel hosting


  • mg3929  (10.05.20 21:29:43) 
Alan adı uzantılı mail almak için Yandex Kurumsal maili kullanabilirsiniz. Hosting gerektirmez, ücretsizdir.

wordpress.org.tc
  • d0RuK  (10.05.20 21:34:41) 
hostgator


  • zbrs  (10.05.20 22:33:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.