[]

salça bozulmuş mu?

kavanozun yan taraflarında kırmızıyla işaretlediğim gibi pütür pütür yerler var. yeşille işaretlediğim yerlerde de çok belli olmasa da daha koyu kırmızı görünen bölgeler var. ilk açtığınızda biraz sıvı yağ koyun diyordu onu yapmıştım ama. sonra biraz kullanınca salça kuru görünmeye başlamıştı gözüme onunla mı alakalı acaba? kullanılabilir mi bu yemekte filan?

ibb.co


 
Tertemiz. Kuflenmediyse kullanılır.


  • kisa  (09.05.20 23:54:59) 
ev yapımı hakiki salça çabuk küfleniyor; ben küf kısmını atıp kullanıyorum valla, şu ana kadar başıma bişey gelmedi. bunda da o kısımlar haricinde kullanırdım ben olsam.


  • Bruce  (10.05.20 00:00:46) 
küflü yerleri temizle ve salçayı kullan :) hiçbir şey olmaz.


  • theseachange  (10.05.20 00:15:24) 
küflenmiş salça da kullanılır ya. küflü kısmı yemeyin kalandan devam.


  • bohr atom modeli  (10.05.20 00:16:02) 
Ustunu duzeltip, ustune zeytinyağı katın. Bu şekilde o şeyler olusmuyor.


  • logisticsmanager  (10.05.20 01:43:22) 
sağlıklı değil ama yenir


  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.05.20 01:53:59) 
Kuf yerinde agirdir diye bir soz var. Her besinde olmasa da salca icin gecerli kufu siyirin ve tuketin hicbir sey olmaz. Uzerine tuz dokun kuflenmeyi engeller veya yag da olur


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.05.20 02:34:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.