kulaklık önerisi

linkteki kulaklık nasıl? dj falan diyor ama normal kullanabilirim heralde. benzer fiyata öneriniz var mı?

www.hepsiburada.com

bu tarz dj kulaklıkları sağlam olur ama ağırdır ve kaba durur. kafada ağırlığını hissedersiniz, kulaklarınızı da terletir. özel bir tercih nedeniniz yoksa lütfen daha zarif tasarımlı modellere bakın derim

  • MtKrt  (09.05.20 19:36:58)
@MtKrt önerin var mı

  • paintov  (09.05.20 20:47:06)
bütçe ne kadar?
bağlantı nasıl olmalı ? kablolu - bluetooth ?
kulaklık tipi nasıl olsun ? kulakiçi kulaküstü?
hangi amaçla kullanacaksınız?
  • MtKrt  (09.05.20 20:50:54)
kulaküstü, kablolu kablosuz fark etmez. film müzik günlük kullanım. bütçem 600 700 işte

  • paintov  (10.05.20 01:58:49)
fark etmez değil aslında çok fark eder. günlük kullanım gürültülü ortamda mı, ne tür müzik dinlenecek, telefon bağlantısı önemli mi? daha önce kulaküstü kullanmamış biri böyle bir kulaklığa zor alışabilir. çok sevdiğim bir marka değil ama Beats solo 3 şu an olması gereken seviyelerde (780) satılan renkleri var Trendyol'da gördüm, düzgün satıcılardan. ilk kez kulak üstü kullanacaklar ve çok üst düzey ses beklentisi olmayanlar için uygun bir kulaklık. satış sonrası desteği iyi. telefon bağlantısı iyi.

  • not dark yet  (10.05.20 02:21:38 ~ 02:22:11)
  • MtKrt  (10.05.20 16:34:49)
Bir kulaklığa bu kadar versem uyuyamam.Pc aksesuar ekipmanı toplarım bu paraya ne yapıyorsunuz

  • smokee  (10.05.20 17:41:10)