[]

Kurumsal şirketlerde ofislere dönüş tarihi

Mağazalardan bahsetmiyorum onların bir kısmı açıldı ya da ptesi açılıyor. Bankalar da keza öyle. Ofislerde hadi gelin artık diyen var mı? Yoksa bayrama kadar kapadınız mı home office’i?
 
Biz de bayrama kadar evden calisiyoruz, donus nasil olacak kimse bilmiyor. Cok calismaktan acayip sikildim ama ofise de nasi donucem hic bilmiyorum


  • euteamo  (09.05.20 11:27:11) 
Biz iki haftadır haftada 2 gün ofis 3 gün ev şeklinde devam ediyoruz. bazı bölümler sürekli ofiste, bazıları ise sürekli evde. operasyonel işlerle ilgisi çok olan geliyor işe.


  • himmet dayi  (09.05.20 11:27:13) 
30 haziran'a kadar evdeyiz, sonrasına bakılacak. Bu gidişle döneriz gibi geliyor ama bizimkiler hassas bu konuda sağ olsunlar. bir de evden çalışma işini becerdiler o yüzden büyük bi değişiklik olmadı iş akışında. Muhtemelen haftanın belli günleri ofise gitme olarak başlarız ilk etapta. Hatta ben bundan sonra ayda 3-5 gün home office çalışalım talebinde bulunucam; gayet güzel yapılıyormuş.


  • Bruce  (09.05.20 11:58:01) 
1 Haziran da başlıyoruz. 11 Marttan bu yana evden çalışıyorduk.


  • paramolacak  (09.05.20 14:17:13) 
Benim çalıştığım şirket de şu an için Haziran'a kadar uzattı (Mart'ın ilk haftasından beri evdeyiz) ve dönüşümlü ofiste çalışma konuşuluyor ama ben Haziran'da da gitmeyi düşünmüyorum ofise.


  • an engineer  (09.05.20 15:16:54) 
pazartesi başlayan arkadaşlar var istanbul'da. biz hala evden çalışıyoruz.


  • argent dawn  (09.05.20 16:14:56) 
Mayısta kesin evdeyiz dendi. Haziranda duruma göre bakılacakmış.


  • inawen  (09.05.20 17:24:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.