[]

Yeralti filmi yemek sahnesi - SPOILER

SPOILER

SPOILER

Filmi izleyeli epey oldu da simdi aklima takildi.

Odullu yazar kalem ariyor, Muharrem kalem mi ariyorsun diyordu, sonrasinda hirsizsin falan diye tartisma buyuyordu. Muharrem'in Diyemedimi ile orasi sonlaniyordu.

Ulan yoksa yemegin en basindan "diyemedim" olan kisma kadar hepsi mi hayal urunuydu? Tansel meselesi, ondan onceki atismalar, siz niye birbiriniz adina hep bir agizdan konusuyorsunuz falan gibi tartismalar da Muharremin kafasinda kurmaca olabilir mi? Belki de Muharrem onlarin arasinda pisirik pisirik oturdu yemegini yedi, sarhos oldu.

Sadece kalem mi ariyorsun'dan "diyemedim"e kadar ki konusma hayali degil mi?

 
Bende izlerken tam anlamadım.
Büyük ihtimal sarhoşluk halinde yarı gerçek yarı hayal bir sahnedir.

  • ycaycayca  (09.05.20 12:35:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.