[]

kedim uzun tüylü mü kısa mı nasıl karar vereceğim?

furminator alacağım hangisini alsam bilemedim
3 aylık simsiyah bir sokak kedim var. 
Fotograf ekler misiniz


  • kablelvuku  (08.05.20 23:17:46) 
hizliresim.com
hizliresim.com

taramaya ne zaman başlamak lazım peki? çok tüy dökmeye başladığında mı? furminatör harici normal tarak da mı kullanayım?
  • hasmetizm 2046  (09.05.20 13:00:02 ~ 13:01:48) 
kısa tüylü bu, uzun tüylü denilenlerin insan parmağı boyunda tüyleri oluyor nerdeyse. bu arada 2 kedim var biri (kısa tüylü) taranmaya bayılıyor yarım saat döne döne taratıyor kendini, diğeri (uzun tüylü) hemen rahatsız oluyor kaçıyor belli olmaz nasıl tepki verecekleri tabi alışma süreci olabilir.


  • semaforo de medianoche  (09.05.20 13:04:29 ~ 13:06:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.