[]

bazi sarkilarin zengin hissettirmesi

selam sevgili sarki severler

bazi sarkilar ve ozellikle sarkicilar, bana kendimi zenginmisim gibi hissettiriyorum.

ozellikle berkay diye bir sarkici var, adami ne zaman dinlesem zenginmisim hissine kapiliyorum.

bu nasil sacma bir etki? bi bana mi oluyor?

 
normal. adam clubber ortam çocuğ çağrışım yapıyor. ferdi tayfur müslüm dinleyenler de fakir hissediyor kendini. zeynep bastık da bana zengin hissettiriyor.


  • kelepir  (08.05.20 19:41:32) 
Merak edip youtube'da Berkay'ı arattım, yaptığı bir şarkıyı dinledim. Kendimi her haftasonu nargile cafeye giden 3. sınıf varoş lümpenler gibi hissettim. Her şarkı, her insanda farklı etki yaratıyor demekki.


  • fobfilm  (08.05.20 20:21:04 ~ 20:23:17) 
Fobfilm :) tasvir ettiğin gibi biri değilim. Bu adamı da dinlemem normalde ama durum bu.

İşin garibi bende YouTube dan baktım biraz, benzer yorumlar gördüm :D
  • foster  (08.05.20 20:39:31) 
Bana da ajda pekkan’da oluyor bazen. Sanırım aşkı memnu’da çok çaldığı için olabilir:)


  • sta  (09.05.20 10:34:52) 
bana olmuyor öyle bir şey. hiç maddi anlamda zengin hissetmedim. ama neredeyse hiç bilinmeyen güzel bir şarkı dinlediğim zaman değerli bir şey bulmuş gibi hissediyorum. o açıdan zengin hissediyorum denilebilir.

berkay arda turan'la tartışan kişi değil miydi? ben de ilk o zaman ismini duymuştum. youtube'dan merak ettim baktım hiç bir şarkısını dinlememişim. ama bu adamı dinlesem zengin değil fakir hisssederim herhalde. bin lira gelirim var demişti mahkemede. zavallı fakir.
  • biseysorcaktim  (09.05.20 11:01:18) 
Berkay'ı Caner Erkinle ilgili münasebeti dışında hiiiiç bilmiyorum. Hayatımda bir tane bile şarkısını duymadım ama bu adamın barlardaki konserlerinin bilet fiyatları atıyorum bi Athena, Duman gibi gruplardan yüksek oluyor neredeyse. Çok tuhaf geliyor bana bu durum ya bu adamın şarkılarını dinleyen kimseyi nasıl görmem ya da bi şekilde denk gelmem..

Zengin hissettiren değil de daha elit hissettiren şarkılar oluyor.
  • nundu  (09.05.20 11:47:11) 
evet, CAN'T HOLD US gibi şarkıları dinledğimde


  • spherical  (09.05.20 11:55:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.