[]

Bulaşık makinesi tavsiyesi

Merhaba, bulaşık makinesinin yerinden sonra şimdi de kendisiyle ilgili fikir almak için tekrardan karşınızdayım. Gerçekten tam olarak nasıl bir makineye ihtiyaç duyacağımı bilmiyorum. Daha önce almadım. Eski evde mutfağa sık girmediğimden fazla ihtiyaç duymamıştım ama artık evde sağlıklı beslenme planları yaptığımdan gerekecek.

Birkaç ürün çıkardım araştırarak ama hala karar veremedim. Bütçeyi 2500 civarı olarak belirledim ama iş görmeyecekse daha da artırabilirim. Sonrasında pişman olmayı da istemem.

1- www.bosch-home.com.tr

2- www.beko.com.tr

3-www.teknosa.com

Bunların dışında herhangi bir öneriniz olursa onlara da fazlasıyla açığım.

 
Yalnız yaşıyorsan pek ala bişey almana gerek yok, ben aşağıdakini 900 liraya almıştım 3 sene önce gayet memnunum

www.hepsiburada.com
  • paramolacak  (08.05.20 19:23:44) 
bosch pişman etmez. beko da güzel görünüyor. açıkçası bu ikisi de tr üretimi. birini arçelik diğerini bosch üretiyor. kalite olarak çok farketmez.

diğeri inox ama ilk ikisi beyaz. ona dikkat.

daha ekonomik bir beko/arçelik ya da bosch da bakabilirsin tek yaşıyordun sanırım o yüzden hiç farketmeyeceksin bile.
  • ozdek  (08.05.20 19:50:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.