Payoneer banka hesabımı neden doğrulamıyor?

Merhaba arkadaşlar,

Geçen yıl Payoneer hesabı açmıştım. Banka hesabımı da eklemiştim. Geçen ödeme aldım. Parayı banka hesabıma çekmek istedim ancak başarısız oldu. Sonra ertesi gün tekrar çekmek istedim baktım banka hesabım silinmiş. Sonra tekrar eklemek istedim. Onaylanması için 3 gün beklememi istediler.

Bu arada internete baktım daha fazla bilgi almak için. Banka hesabının onaylanması için kimliğin önlü arkalı fotoğrafının yüklenmesi gerekiyormuş sisteme. Yükledim ancak flaştan dolayı kısmen okunaksız diye saçma sapan bir sebeple tekrar yüklememi istediler. Halbuki flaş mlaş yok ve de okunabiliyor. Dün çektim yeniden yükledim. Bugün baktım banka hesabım halen onaylanmamış ve banka hesabım 4-5 gündür onay bekliyor.

Hadi önceden kimlik bilgilerim yoktu onaylanmıyordu, şimdi kimlik bilgilerim var neden hala onaylanmıyor? Sizce daha kaç gün beklemem gerekiyor? Teşekkür ederim.

o olay çok uzun sürüyor. mail atın, birkaç haftayı bulabiliyor. ben de aynısını yaşadım.

Sürücü belgesi
23 Eyl 2019
9 Eki 2019
Approved

benim sürecim böyleymiş.
  • anarsika  (08.05.20 18:23:01 ~ 18:38:24)
@ anarsika O zaman onay için 3 gün beklememi istemeleri çok saçma.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.05.20 19:10:19)
bir arkadaşım daha uğraşıyor bu ara. ona da koronadan dolayı böyle demişler. alt tarafı onaylacaklar, eziyet ediyorlar.

  • anarsika  (08.05.20 23:58:54)
Resmen öyle. Oturduğun yerden bakacaksın ve onaylayacaksın. Varlık içinde yokluk çekiyoruz onlar yüzünden.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (09.05.20 00:28:31)