[]

Migrosun mama jndirimi ne zamandı?

Sb. Teşekkürler.
 
hayvanlar gününde. ekim'deydi galiba.


  • ozdek  (08.05.20 16:03:56) 
takip etmek lazım. sadece Ekim'de değil. oluyor arada o yüzde ellilik indirim. ama Ekim'de sadece Migros'ta değil, birçok yerde beraber oluyor. getir'de bile oldu.


  • not dark yet  (08.05.20 16:13:54) 
Benim kafamda Mayıs diye kalmış. Teşekkürler


  • Fusha  (08.05.20 16:14:32) 
Genelde hayvanlar gününde oluyor o kesin ama ;ikincide oluyor da onun tarihini pek anımsamıyorum.Ama sanki geçti gibi hatırlıyorum.Bi kac ay önceydi sanirim.


  • zeyna  (08.05.20 16:20:26) 
Migrosu bilmiyorum bugun markamamadan geldi bana mail 10 mayis kurulus yildonumleri icin indirim olucakmis. Indirim oranini filan bilmiyorum.


  • hindistan cevizi  (08.05.20 18:28:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.