[]

online alışveriş

bu site çok fazla karşıma çıkıyor.
alışveriş yapmak istiyorum ama güvenli midir?
daha önce alışveriş yapan var mı?

guzelevler.com

 
Aşağıdan da görüleceği üzere domain yeni register edilmiş 1 aydan biraz fazla olmuş bu durumda ilk ve en büyük ihtimal site zaten senin burada reklamını yapıyorsun yani gönül rahatlığı ile alış verişini yapabilirsin kendi sitenden. :)

2. ve en düşük ihtimal adamlar Google'a reklam vermiş parayı basmışlardır o yüzden sürekli karşına reklamı çıkıyordur, alır denersin bir ilk olur ilk satışı da sana yapmış olurlar belki :)

Sonradan gelen edit: Eğer site sana ait ise template pek uygun değil gibi e-ticaret işine biraz daha profesyonel görünen bir template'e geç derim.

Domain Information :
Updated Date: 2020-04-01T16:17:04Z
Creation Date: 2020-04-01T16:07:03Z
  • solo  (08.05.20 10:42:38 ~ 10:45:49) 
Sitenin bana ait olduğu tam bir deli saçması.

IKEA'nın internet sitesi, bu dönem için 500 TL altındaki gönderileri göndermediği için bir IKEA ürünü aradım.
O da sadece bu sitede karşıma çıktı. Sitede her ürünün olması, ürünler ve mağaza hakkında hiçbir yorum olmaması,
ayrıca çağrı merkezinin normal cep numarası olması ve numarayı açan kimsenin olmaması da güvenlik açısından beni şüpheye düşürdü.

Daha sonra aynı firmaya ait n11 hesabı karşıma çıktı. Çoğu insan mağaza hakkında olumsuz yorum yapmış.
bu yüzden sitesinden veya n11'den alışveriş yapmadım.

Yardımın için teşekkürler.

edit: aynı kişiye ve firmaya ait başka alışveriş siteleri de var.
  • yetkili birine benzeyen abi  (08.05.20 16:20:55 ~ 16:22:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.